510 304 378
bb.design.sufity@gmail.com

Beton architektoniczny


Beton architektoniczny to nowoczesny materiał, wykorzystywany przy nietuzinkowych projektach.

Beton architektoniczny jest prawdziwym, naturalnym wysokojakościowym betonem produkowanym według ściśle strzeżonej receptury, opracowanej przez wybitnych technologów, na podstawie wieloletnich badań i doświadczeń. Unikalna receptura oraz nowoczesne metody produkcji w optymalnych warunkach, dają parametry techniczne oraz estetyczną standaryzację na najwyższym poziomie. Tak dobry beton architektoniczny dotychczas nie był dostępny na polskim rynku.

Gwarantuje ekologiczne pochodzenie betonu architektonicznego, bez użycia w produkcji, szkodliwych sztucznych włókien. To beton architektoniczny bezpieczny dla alergików, dzieci, zwierząt.

Okładziny z betonu architektonicznego pozwalają ścianom wewnętrznym i elewacji oddychać, utrzymując korzystny mikroklimat pomieszczeń. Do tego wysoka jakość form produkcyjnych gwarantuje, że płyty betonowe, są maksymalnie równe, pozbawione typowych wad betonu architektonicznego.

Płyty z bezpiecznego betonu architektonicznego posiadają atest PZH, są niepalne i mrozoodporne, a dzięki polimeryzacji rewersu płyty łatwe do klejenia jak płytki ceramiczne. Najwyższa wytrzymałość płyt z betonu architektonicznego, pozwala na skomplikowane realizacje, wymagające dużej ilości cięć, wiercenia i wycinania otworów.

Okładziny z nowoczesnego betonu architektonicznego możesz zamontować dosłownie wszędzie – na ścianach wewnętrznych, elewacjach, posadzkach, ogrodzeniach, tarasach, małej architekturze. Płyty betonowe w wodoodpornej wersji HYDROSTOP, zastosujesz także w łazienkach, saunie i innych pomieszczeniach mokrych.

Zobacz więcej
strzałka do góry